Ana sayfa ÜrünlerTel Çubuk Kumlama Makinesi

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği

Sertifika
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği
Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği

Büyük resim :  Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Qingdao, ÇİN
Marka adı: KNNJOO
Sertifika: CE/ISO9001
Model numarası: Özelleştirilmiş
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: çıplak, streç film ile sarma
Teslim süresi: 45 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 30 Set

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği

Açıklama
Temizlik: Sa2.5 ~ 3.0 renk: Özelleştirilmiş
güç: 380/400 / 440V Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi

,

Sa3.0 Tel Çubuk Kumlama Makinesi

,

Sa2.5 çelik kumlama makinesi

Filmaşin Temizliği İçin Çelik Çubuk Tel Çubuk Demir Kumlama Makinesi

 

Tel çubuk kumlama makinesi

Bu makine, sarmal filmaşinlerin temizlenmesi için en iyi özel ekipmandır.Tel çubuk yüzey oksit ölçeğini ve çelik haddeleme ile oluşturulan yüzey ölçeği katmanını çıkarmak için bilyeli kumlama işlemini kullanır.Yuvarlak kütük kumlama işleminden sonra, tüm yüzey pas alma derecesi Sa2,5'e ve yüzey pürüzlülük derecesi Ra6,3 ~ 12,5 μm'ye ulaşır.Çıktı saatte 15 tona ulaşabilir.

Makinenin amacı ve özellikleri
Bu makine, sarmal filmaşinlerin temizlenmesi için en iyi özel ekipmandır.Tel çubuk yüzey oksit ölçeğini ve çelik haddeleme ile oluşturulan yüzey ölçeği katmanını çıkarmak için kumlama kullanır.Yuvarlak kütük kumlama işleminden sonra, tüm yüzey pas alma derecesi Sa2,5'e ve yüzey pürüzlülük derecesi Ra6,3 ~ 12,5 μm'ye ulaşır.Asitleme işlemiyle karşılaştırıldığında ekonomi, çevre koruma ve yüksek verimlilik özelliklerine sahiptir.Çıktı saatte 15-20 tona ulaşabilir.
Ekipman, plaka yuvarlak tel malzeme taşıyan benzersiz "döner kapı + çift dirsekli şaft" benimser, çift istasyonlu çalışma modunu gerçekleştirir ve ekipmanın üretim kapasitesini büyük ölçüde geliştirir.Dirsek mili özel alaşımlı çelikten yapılmıştır, böylece tel tam bir temizleme etkisi elde etmek için kumlama işlemi sırasında "yukarı ve aşağı + sola ve sağa salınım + pozitif ve negatif dönüş" bileşik bir eylem gerçekleştirebilir.Kumlama cihazının makul düzenlemesi, sarmal telin iç ve dış yüzeylerinin mermi demeti tarafından etkili bir şekilde vurulmasını sağlar.Tüm makine akıllıca PLC tarafından kontrol edilir ve işlem rahat ve güvenilirdir.
Cihaz modeli: HSPY-II
Ekipman adı: Çift istasyonlu yuvarlak kumlama makinesi (kol uzunluğu 4000mm-5500mm)

METAL PARÇALARI TEMİZLEME CİHAZI Mevcut buluş, metal parçaların temizlenmesi için bir cihazla, özellikle yuvarlak bir tel kumlama makinesi ile ilgilidir.Mevcut buluş tarafından sağlanan teknik şemaya göre, yuvarlak tel kumlama makinesi bir çerçeve içerir ve makineye monte edilir Raf üzerindeki kumlama temizleme odası, bir iş parçası döndürme mekanizması ve bir dizi kumlama cihazı ile karakterize edilir. iş parçasını taşımak ve iş parçasını döndürmek için kumlama temizleme odasında düzenlenmiştir;birinci spiral, kumlama temizleme odasının alt kısmında düzenlenmiştir Konveyör, birinci vidalı konveyörün çıkış ucuna bir kovalı elevatör yerleştirilmiştir;kovalı elevatörün üst ucunun çıkışına bir perde ayırıcı yerleştirilir;ayırmak için perde ayırıcının çıkışına bir perde ayırıcı yerleştirilir. Nitelikli mermiler kumlama makinesinin püskürtme borusuna taşınır ve toz, toz giderme ekipmanının emme borusuna taşınır.Bu makine, çelik telin oksit ölçeğini gidermek için verimli bir özel ekipmandır ve seri üretime uygun kireç çözme, Yüksek verimlilik, iyi temizleme etkisi vb. İçin kısa bir süreye sahiptir.

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği 0   Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği 1

1. Ana teknik göstergeler
Disk özellikleri:
A.Tel çapı: Φ4 ~ Φ36mm
B.Disk dairesinin iç çapı: Φ800-1100mm
C.Disk dairesinin dış çapı: Φ1200-1400mm
D. Disk yüksekliği: 2500mm
E. Maksimum yük: 3000kg (tel çapı φ4 ~ φ36mm).
l Yatak modu ve verimlilik:
A. Taşıma yöntemi: konsol yatak yükü (püskürtme patlatma sırasında, kapalı konsol mili PLC programına göre çalışabilir: saat yönünde dönüş, ardından saat yönünün tersine dönüş; dönüş süresi ayarlanabilir.Dış konsol mili manuel düğmelerle kontrol edilir ve operatör elektrikli Konsol ayarını kullanır)
B. Verimlilik: 6-13 dak / çubuk
C.Etkili uzunluk: 4000mm-5500
D.Dönme hızı: 10-20r / dak (frekans dönüştürme hızı ayarı)

3. İşlemden sonra yüzey kalitesi gereksinimleri:
A. Kumlamadan sonra çeliğin yüzeyinde demir oksit ölçeği kalmaz
B.Yüzey temizliği: Sa2.5 seviyesi
C. Yüzey pürüzlülüğü: Ra6.3 ~ 12.5
4. Çevresel gereklilikler:
A.Dış ortam emisyon konsantrasyonu: ≤20-60.0 mg / m3

Makinenin amacı
Bu makine, temiz bir metal yüzey elde etmek için hızlı hareket eden tel yüzeyine vurmak için yabancı ileri teknoloji ile üretilmiş bir kumlama makinesi tarafından fırlatılan dört mermi ışını kullanır.Metal ürün imalat sanayinde kullanılmaktadır.Makinenin faydaları aşağıdaki gibidir:
1. Tel yüzeyindeki pas ve oksit tabakasını çıkarın.
2. Tel çubuğun kumlamadan sonraki yüzey tabakası, alüminyum ve bakır paketlerin yapışmasını arttırmak için yararlı olan tekdüze pürüzlülük gösterir ve kaplama üniformdur ve asla düşmez.
3. Çubuğun tel çekme işlemi sırasında oluşan iç gerilimi ortadan kaldırın.
4. Kalıcı bir hizmet ömrü elde etmek için tel yüzeyinin gerilme mukavemetini ve gerilme korozyonu çatlama direncini artırın.Bu makine, imalat endüstrisinde tel yüzey oksit ölçeğinin işlenmesi için en uygun modeldir.
Makinenin özellikleri
1. Ekipmanın verimliliği yüksektir ve temizlenmiş tel yüzeyi temiz ve metaliktir.
2. Kumlama makinesi, üretkenliği artıran yüksek yoğunluklu atışlarla atışa odaklanmak için özel şekilli bıçaklar kullanır.
3. Kılavuz tarafından teller arasındaki boşluk, temizlik amacına ulaşmak için temizlenen tellerin salınımını kontrol edebilir.
4. İşlevsel bileşenlerin teknik içeriğini iyileştirmek için bir dizi yerli ve yabancı ileri teknoloji kullanılır, böylece makine düşük bir arıza oranına ve yüksek bir başlatma oranına sahip olur.Sızdırmazlık etkisi iyidir ve çevre korumanın gerektirdiği çevresel arıtma endeksine ulaşır.
çalışma prensibi
Temizlenecek telin üzerindeki ön güç (kullanıcı tarafından sağlanan) basınç çarkı vasıtasıyla kumlama haznesinden geçmekte ve yüksek hızlı atışlar, kumlama haznesi içerisine yerleştirilmiş iki adet alt ve üst kumlama makinesi ile vurulmaktadır. her iki tarafta düzenlenmiş iki sol ve sağ kumlama makinesi.Çevresel yüzeyindeki oksit tabakasını ve pas tabakasını çıkarmak için geçen telin yüzeyine vurun.Temizlendikten sonra peletler, vidalı konveyör ile asansörün alt kısmına gönderilir ve peletler, elevatör ile ayırıcıya gönderilir ve nitelikli peletler, geri dönüşüm için hava akışı yoluyla hazneye beslenir.Ayrılmamış pelet karışımı, kumlama işlemine geri döndürülür. Oda sirkülasyona devam eder.İnce pas ve toz, sedimantasyon silindiri ve toz toplayıcı tarafından arındırıldıktan sonra, büyük partiküller yakalanır ve toplanır ve saf gaz atmosfere boşaltılır.

METAL PARÇALARI TEMİZLEME CİHAZI Mevcut buluş, metal parçaların temizlenmesi için bir cihazla, özellikle yuvarlak bir tel kumlama makinesi ile ilgilidir.Mevcut buluş tarafından sağlanan teknik şemaya göre, yuvarlak tel kumlama makinesi bir çerçeve içerir ve makineye monte edilir. Raf üzerindeki kumlama temizleme odasının özelliği şudur: iş parçasını taşımak ve iş parçasını döndürmek için kumlama temizleme odasında bir iş parçası döndürme mekanizması ve bir dizi kumlama cihazı düzenlenmiştir;ilk spiral, kumlama temizleme odasının alt kısmında düzenlenmiştir Konveyör, birinci vidalı konveyörün çıkış ucuna bir kovalı elevatör yerleştirilir;kovalı elevatörün üst ucunun çıkışına bir perde ayırıcı yerleştirilir;sıralamak için perde sıralayıcının çıkışına bir perde ayırıcı yerleştirilir Nitelikli mermiler, kumlama makinesinin püskürtme borusuna taşınır ve toz, toz giderme ekipmanının emme borusuna taşınır.Bu makine, çelik telin oksit tabakasını çıkarmak için verimli bir özel ekipmandır ve kireç çözme için kısa bir süreye sahiptir. , Yüksek verim, iyi temizleme etkisi, vb. Seri üretime uygundur.

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği 2

 

Sa2.5 Tel Çubuk Kumlama Makinesi Çelik Çubuk İnşaat demiri temizliği 3

Avantajı
1. Geniş uygulama, kurulumu ve kullanımı kolaydır.
2. özelleştirilmiş. İhtiyaçlarınızı karşılayın.
3. İyi stabilite Düşük başarısızlık oranı (teknik olgunluk, teknik yağış, vasıflı çalışanlar)
4. mükemmel görünüm (olgun zanaat)
5. Büyük fabrikalar. Hızlı teslimat.
6. Sıkı kalite kontrol departmanı.
7. Rekabetçi fiyat ile fabrika doğrudan satış.
8. 10 yılı aşkın üretim tecrübesi.
9. Size hizmet edecek profesyonel tasarım ekibi.
10.Ana elektrik kontrol sistemi uluslararası markayı benimser.
11. CE sertifikası size kalitemizi garanti eder.

 

 

İletişim bilgileri
Qingdao Knnjoo Machine Inc

İlgili kişi: Amber

Tel: 0086 13656393699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)