Ana sayfa ÜrünlerAskılı Kumlama Makinası

1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı

Sertifika
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı

1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı
1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı 1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı 1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı

Büyük resim :  1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KNNJOO
Sertifika: CE
Model numarası: HSK-7Y
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: $3240~$5680
Ambalaj bilgileri: konteyner, 20F, 40HQ
Teslim süresi: 45 ~ 60 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 10 set

1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı

Açıklama
Temizlik: Sa.2.5 ~ 3.0 renk: Özelleştirilmiş
güç: 380/400 / 440V Garanti: 1 yıl
 Patlatma çarkı pervanesi: Aşınmaya dayanıklı alaşım karbonlama parçaları
Vurgulamak:

1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası

,

Jantlı Askılı Kumlama Makinası

,

1200 × 1600mm havasız kumlama makinası

Tekerlek jantlarını temizlemek için askı kancalı tip kumlama makinesi

 

Askı kancası tipi Kumlama Makinesi açıklaması

Kanca tipi kumlama makinesi, parçanın yüzeyine yüksek hızda vurmak için küçük çelik bilyeler veya küçük demir atışları atmak için yüksek hızlı dönen bir pervane kullanır, böylece parçanın yüzeyindeki oksit tabakası çıkarılabilir.Aynı zamanda çelik bilye veya demir bilye, parça yüzeyine yüksek hızda vurarak parça yüzeyinde kafes distorsiyonuna ve deformasyona neden olarak yüzey sertliğini arttırır.Parçanın yüzeyini temizleme yöntemidir.Kumlama genellikle döküm yüzeyini temizlemek veya parçanın yüzeyini güçlendirmek için kullanılır.uğraşmak.

Genel olarak, bilyeli patlatma normal şekiller vb. İçin kullanılır, birkaç patlatma kafası yüksek verimlilik ve düşük kirlilikle birlikte yukarı ve aşağı, sola ve sağa gider.Gemi yapımı endüstrisinde, kumlama ve kumlama yaygın olarak kullanılmaktadır.Ancak ister kumlama ister kumlama olsun, basınçlı hava kullanılır.Tabii ki, bilyeli kumlama yerine yüksek hızlı dönen bir çark kullanmak gerekli değildir.Genel olarak, kumlama (küçük çelik bilyeler) çoğunlukla çelik levha ön işlemi (boyamadan önce pasın giderilmesi) için kullanılır;kum püskürtme (gemi yapımı ve onarım endüstrisinde kullanılan cevherler) çoğunlukla şekillendirilmiş gemiler veya bölümler için kullanılır.İşlev, çelik plaka üzerindeki eski boya ve pası çıkarmak ve yeniden boyamaktır.Gemi onarım ve gemi inşa endüstrisinde bilye ve kumlama işleminin temel işlevi çelik levha kaplama boyasının yapışmasını artırmaktır.Aslında, döküm parçalarının temizlenmesi sadece kumlama değildir.Büyük parçalar için, genellikle önce tambur kumu temizlenir, bu da döküm parçasının yükselticisinin çıkarılması ve tambur içinde yuvarlanmasıdır.Parçalar tambur içinde birbirleriyle çarpışır ve yüzeydeki kumun çoğu temizlenir ve ardından kumlama veya kumlama.Kum püskürtme toplarının boyutu 1.5 mm'dir.

 

1200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı 01200 × 1600mm Askılı Kumlama Makinası Jant Temizleme Jantı 1

Teknik veri

model HSK 10 / 12SL HSK 12 / 16SL
Maksimum iş parçası çapı (mm) 800-1000 1200-1500
Maksimum iş parçası yüksekliği (mm) 1200 1600-1900
Maksimum iş parçası ağırlığı (kg) 500 1000
Kumlama makinesi sayısı 2 2-3
Tek atış kumlama makinesi gücü (kW) 7.5 11
İsteğe bağlı güç (kW) 11 15
 

 

Özellikleri

Genel olarak, bilyeli patlatma normal şekiller vb. İçin kullanılır, birkaç patlatma kafası yüksek verimlilik ve düşük kirlilikle birlikte yukarı ve aşağı, sola ve sağa gider.Gemi yapımı endüstrisinde, kumlama ve kumlama yaygın olarak kullanılmaktadır.Ancak ister kumlama ister kumlama olsun, basınçlı hava kullanılır.Tabi ki kumlama yerine yüksek devirli dönen bir çark kullanmak gerekli değildir.Genel olarak, kumlama (küçük çelik bilyeler) çoğunlukla çelik levha ön işlemi (boyamadan önce pasın giderilmesi) için kullanılır;kum püskürtme (gemi yapımı ve onarım endüstrilerinde kullanılan cevherler) çoğunlukla şekilli gemiler veya bölümler için kullanılır.İşlev, çelik plaka üzerindeki eski boya ve pası çıkarmak ve yeniden boyamaktır.Gemi onarım ve gemi inşa endüstrisinde bilye ve kumlama işleminin temel işlevi çelik levha kaplama boyasının yapışmasını artırmaktır.Aslında, döküm parçalarının temizlenmesi sadece kumlama değildir.Büyük parçalar için, genellikle önce tambur kumu temizlenir, bu da döküm parçasının yükselticisinin çıkarılması ve tambur içinde yuvarlanmasıdır.Parçalar tambur içinde birbirleriyle çarpışır ve yüzeydeki kumun çoğu temizlenir ve ardından kumlama veya kumlama.Kum püskürtme toplarının boyutu 1.5 mm'dir.

Avantajı

1. Büyük püskürtme hacmine ve yüksek püskürtme hızına sahip uluslararası dördüncü nesil konsol santrifüjlü kumlama cihazı, temizleme verimliliğini önemli ölçüde artırabilir ve tatmin edici temizlik kalitesi elde edebilir.2. Simüle edilmiş mermi çizimleri (kumlama makinesinin modeli, sayısı ve mekansal düzenlemesinin belirlenmesi dahil) ve kumlama makinesinin tüm çizimleri bilgisayar destekli tasarım (CAD) kullanılarak çizilir ve seçim ve yerleşim düzeni kumlama makinesinin daha makul olması.Mermilerin kullanım oranı ve iş gücü verimliliği iyileştirilir, temizleme etkisi sağlanır ve oda gövdesi koruma plakasının aşınması azaltılır.3. Popüler çukursuz yapı benimsenmiştir, bu sadece çukur temelinin inşaat maliyetini ve süresini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda çukurdaki suyun depolanmasından kaynaklanan kaldırma tertibatındaki kumun pas ve topaklaşma sorununu da çözer. Güney.4. Kapalı sıcak bölgenin temizlenmesi, haddelenmiş Mn13 plaka korumasını benimser.Önceki kauçuk plaka korumasıyla karşılaştırıldığında, hizmet ömrü büyük ölçüde iyileştirilmiştir ve görünümü güzeldir ve değiştirilmesi kolaydır.Günümüzde makine odası korumasını temizlemenin en popüler yoludur.

 

Şirketimiz

1. Qingdao KNNJOO Machine INC., Çin'de 20 yılı aşkın bir süredir Kumlama Makineleri ve Kum püskürtme odası tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir.

2. Qingdao KNNJOO Machine INC. Yenilikçi, ekonomik ve yüksek kaliteli kumlama ekipmanı tasarlar, üretir ve kurar ve teknik yardım ve yedek parçalar aracılığıyla sürekli müşteri desteği sağlar.
3. Qingdao KNNJOO Machine INC., Özel gereksinimlerinizi karşılamak için bilgili ve güvenilir satış ekibi profesyonel bir kumlama makineleri sağlamak için en iyi çalışana sahiptir.

4. Sürekli eğitim ve uygulamalı deneyim sayesinde personelimiz, performansınızı iyileştirmek için size en iyi tavsiyeleri, teknik uzmanlığı ve maliyet düşürme çözümlerini sunabilir.

 

İletişim bilgileri
Qingdao Knnjoo Machine Inc

İlgili kişi: Amber

Tel: 0086 13656393699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler