Ana sayfa ÜrünlerMakaralı konveyör kumlama makinesi

Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik

Sertifika
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik

Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik
Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik

Büyük resim :  Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KNNJOO
Sertifika: CE
Model numarası: KJ7-08
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: $3240~$5680
Ambalaj bilgileri: konteyner, 40HQ
Teslim süresi: 45 ~ 60 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 10 set

Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik

Açıklama
Temizlik: Standart 2.5~3.0 Renk: özelleştirilmiş
Güç: 380/400/440V Garanti: 1 yıl
Güç: özelleştirilmiş
Vurgulamak:

Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Püskürtme Makinesi

,

550mm Yükseklik Endüstriyel Püskürtme Makinesi

,

Endüstriyel Püskürtme Makinesi Konveyör Tipi

Yüzey Sürekli İşlem 700mm Endüstriyel Kumlama Rulolu Konveyör Tipi KJ22 RFQ

 

Sürekli Tedavi Rulolu Konveyör Kumlama MakinesiTanım

Silindirli kumlama makinesi son derece yüksek fonksiyonel özelliklere sahiptir.Ekipman, çelik yapıyı veya çeliği, ayarlanabilir hızda elektrikle kontrol edilen bir taşıma silindiri aracılığıyla temizleme makinesi odasındaki fırlatma bölgesine taşır.Çeliğin yüzeyine farklı yönlerden gelen güçlü mermiler ile vurabilir ve sürtünebilir, bu da olabilir, çelik yüzeyindeki oksit tortusu, pas tabakası ve lekeler temizlenir.İşlemden sonra çeliğin yüzeyi daha pürüzsüz hale gelebilir.İşlenmiş çelik, dış mekan giriş ve çıkışının her iki tarafında bulunan temizleme tünellerinden boşaltılabilir.

Rulolu kumlama makinesi esas olarak çelik yapı kaynaklarının, H-kirişlerin, çelik levhaların ve diğer çelik türlerinin yüzeyini temizlemek ve güçlendirmek için kullanılır.Yaygın olarak kullanılan endüstriler esas olarak otomobilleri, traktörleri, motorları ve valfleri içerir, çünkü bu ekipman iş parçalarının yüzeyini hızlı bir şekilde temizleyerek yüzeylerini iyileştirebilir ve böylece birçok iş parçası işleme endüstrisi tarafından memnuniyetle karşılanan iş parçalarının kaplama kalitesini iyileştirebilir.

Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik 0Yatay Beslemeli Sistem Endüstriyel Kumlama Konveyör Tipi 550mm Yükseklik 1

Teknik veri

model RB 600G RB 1000G RB 1500G RB 2000G RB 2500G RB 3000G
Giriş genişliği (mm) 700 1100 1600 2200 2600 3300
Giriş yüksekliği (mm) 550 550 550 550 550 550
İşleme hızı (m/dak) 1.0-2.3 1.4-2.4 1.0-2.3 0.8-2.5 1.0-3.0 0.8-2.5
Patlayıcı sayısı 4 4 4 4/6 6/8 6/8
Tek atış blaster gücü (kW) 5.5/7.5 11 11/15 11/15 11/15/18.5 11/15/18.5
Silindir mesafesi (mm) 800 650 650 800 800 800
Opsiyonel silindir mesafesi (mm) 400 400 400 400 400 400

 

Bilye temizleme cihazının bilye püskürtme işleminden sonra iş parçasının üzeri yine bilyelerle kaplanabilir ve çıkarılması gerekir.Kumlama temizleme aleti, değiştirilebilir fırça sapına sıkıca sabitlenmiş dönen bir fırçadır.

atış temizleme cihazı

Uzun parçalarda kum püskürtmeyi önlemek için döner fırça, kullanılmış aşındırıcıyı iş parçasının yüzeyinden nazikçe fırçalar ve özel olarak tasarlanmış bir oluğa fırçalar.Oluk, ortamı geri göndermek için bir vidalı konveyör ile donatılmıştır.Geri dönüşüm için.Fırça ve vidalı konveyörün konumunu sabit tutmak için, farklı boyutlardaki iş parçaları kumlama yaparken döner fırça ve vidalı konveyör aynı ayarlanabilir çerçeve üzerine kurulur.Çerçeve manuel veya otomatik olarak ayarlanabilir.Gerekli yükseklik aralığında ayar mesafesi 5 mm'den az olmalıdır.Son olarak, iş parçası üzerinde kalan ortam, aynı çerçeveye monte edilmiş bir üfleyici ile temizlenecektir ve artık malzemeyi üflemek için yüksek basınçlı bir vantilatör kullanılacaktır.

Yükleme ve boşaltma
Temel donanımda, makaralı konveyörün giriş ve çıkışı bilyeli kumlama makinesinin merkezi tahriki tarafından desteklenmektedir.Verimliliği artırmak için ayrı bir tahrik ünitesi kurulabilir ve bağlı frekans dönüştürücü de otomatik olarak senkronize edilir.

Kavisli iş parçası kumlama işlemine tabi tutulmuş ancak dönen fırça ve boşaltma noktası tarafından tamamen temizlenemiyorsa, bilyenin ekipman tarafından geri dönüştürülebilmesini sağlamak için daha uzun bir toplama yolu ve geri dönüşüm konveyörü kullanılması önerilir.

Yatay bir besleme sistemi kurarak verimlilik birçok yönden geliştirilebilir.Ve yatay besleme sistemi, kumlama makinesi ile birlikte testere/delme üretim hattına kurulabilir.
Çoğu makaralı konveyör kumlama makinesi yuvarlak bilyelerle (dökme çelik bilyeler veya yuvarlak çelik kesim bilyeleri) donatılmıştır.Peletler ekipmanın etrafında dolaşır ve kirleticileri sürekli olarak uzaklaştırır.

İyi bir atış patlatma efekti elde etmek için yeni ve eski atışların dengeli bir kombinasyonu zorunludur.Karışımda kullanılan daha ince bilyeler, iş parçasının yüzeyinde aynı bilyeli püskürtme kapsamını sağlamak için çok önemlidir ve daha pürüzlü bilyeler de oksit tortusunu gidermek için çok önemlidir.

İyi bir kumlama efekti sağlamak için doğru kumlama malzemesinin kullanılması bilhassa bilyeli kumlama işlemi için önemlidir.

Aşağıdaki kullanım kılavuzudur:

Kaba işlenmiş iş parçaları için (kalın plaka profilleri gibi), daha kaba bir bilye karışımı kullanın (çelik bilye boyutu S390 ve üzeri)
İş parçalarını (örn. ince metal plakalar) bitirmek için ince bilyeli karışımlar (S330 ve altı çelik bilye boyutu) kullanın

kurumsal felsefe

Yenilik: Sürekli ürün yeniliği ve iyileştirme, ebedi temamızdır

Şirket, kumlama makinesi ve döküm makinesi endüstrilerinde bir grup elit topladı, profesyonel bir Ar-Ge ekibi kurdu, yurtiçinde ve yurtdışında ileri teknolojileri ve süreçleri tanıttı, emdi ve sindirdi ve art arda yuvarlak kumlama makineleri ve yüksek hızlı geliştirdi. bar kumlama makineleri.Hap makinesi, yerel standart parça endüstrisinin mevcut durumunu kumlama makinesi çalıştırmadan çözer ve araştırma ve geliştirme yetenekleri yerli endüstrinin ileri seviyesindedir.

Kalite: Mükemmel kalite güvencesi, müşterilerimize olan bağlılığımızın geri dönüşüdür.

Yüksek standartlar, katı gereksinimler ve mükemmel kalite, kalite konseptlerimizdir.Şirket, ulusal standartları sıkı bir şekilde takip eder ve fabrikaya giren hammaddeden ürün satış sürecine kadar kalite kontrol sistemini kesinlikle gerektirir.Pazarı itibarla kazanmakta ve kaliteye göre gelişme aramakta ısrar ediyor."Kaliteli marka yaratmak, markayı hizmetle geliştirmek" marka stratejisini yürütmek ve uygulamak.

Hizmet:

Ücretsiz teknik destek, kullanıcılara olan sürekli taahhüdümüzdür

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu şey, yaratmaya çalıştığımız şeydir ve müşteri memnuniyeti her zaman peşinde olduğumuz şeydir.Şirket, Qingdao'da yerleşiktir, bölgesel yetenek avantajları ve kaynak avantajlarıyla karşı karşıyadır ve tamamen seçer, müşterilere uygun maliyetli ürünler sunar ve müşterilerle uzun vadeli ortaklar oluşturur.İşletmenin istikrarlı ve sürdürülebilir gelişimini ortaklaşa gerçekleştirin.

Şirket, insan odaklı yönetim felsefesine bağlı kalır, hizmeti temel alır ve müşterilere kumlama makineleri endüstrisinde günün her saati ve çok yönlü teknik destek sağlamaya kararlıdır.

İletişim bilgileri
Qingdao Knnjoo Machine Inc

İlgili kişi: Amber

Tel: 0086 13656393699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)