Ana sayfa ÜrünlerMakaralı konveyör kumlama makinesi

QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici

Sertifika
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici

QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici
QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici

Büyük resim :  QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KNNJOO
Sertifika: CE
Model numarası: KJ7-08
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: $3240~$5680
Ambalaj bilgileri: konteyner, 40HQ
Teslim süresi: 45 ~ 60 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 10 set

QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici

Açıklama
Temizlik: Standart 2.5~3.0 Renk: özelleştirilmiş
Güç: 380/400/440V Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

QH69 Rulolu Konveyör Kumlama Makinası

,

Sa.2.5 Rulo Konveyör Kumlama Makinası

,

Korozyon Önleyici Konveyör Kumlama Makinası

QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici

QH69 Geçişli Tip Kumlama Makinesi Açıklaması

 

Yüksek verimli atış blaster tarafından atılan yüksek hızlı mermi akışı, iş parçasının metal rengini göstermesini sağlayan ince ve parlak bir yüzey elde etmek için enayi çubuğunun yüzeyindeki oksit ölçeğine, pas tabakasına ve döküntülere çarpar. matkap çubuğunu geliştirmek için.Bitirme kalitesi, korozyon önleyici, boru koruması ve çelik borunun hizmet ömrünün uzatılması amacına ulaşabilir.

 

QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici 0QH69 Geçişli Tip Rulolu Konveyör Kumlama Makinesi Korozyon Önleyici 1

Teknik veri

 

kalıcı KJ1500HD KJ 2000HD KJ 2500HD KJ 3000HD KJ 4000HD
Giriş genişliği (mm) 1600 2100 2800 3300 4300
Giriş Yüksekliği (mm) 550 550 550 550 550
İşleme hızı (m/dak) 1.5-4.5 1.8-5.0 1.0-3.0 0.8-2.5 0.8-2.0
Patlayıcı sayısı 4 6 6 6 8
Tek atış blaster gücü (kW) 15/18.5 15 11/15/18.5 15/18.5 11/15
Silindir mesafesi (mm) 800 800 750 750 750
Opsiyonel silindir mesafesi (mm) 400 400 500 500 500

 

Yapı prensibi

 

Bu makinenin ana fonksiyonel bileşenleri, temizleme odası, taşıma silindiri tablası, kumlama cihazı, bilye sirkülasyon sistemi (kaldırma, ayırıcı, vidalı konveyör ve püskürtme boru hattı dahil), toz giderme, elektrik kontrolü ve diğer bileşenlerdir (genel resme bakın).


1. Temizlik odası


(1) Yapı Temizleme odası, büyük kapasiteli plaka tipi kutu şeklinde bir kaynak yapısıdır.Haznenin iç duvarı aşınmaya dayanıklı koruyucu bir plaka ile kaplanmıştır.Temizleme işlemi kapalı bir odada gerçekleştirilir.


A. Aşınmaya dayanıklı koruyucu plaka, hazne duvarını aşınmaya karşı korur ve haznenin hizmet ömrünü uzatır.


B. İş parçasının yüzeyine etkili bir şekilde vurmaya devam etmek için mermi geri tepme işlevinden tam olarak yararlanın; bu, temizleme kalitesini ve verimliliğini artırmak için faydalıdır.


C. Temizlik odası üzerinde, iç mekan aşınan parçaların bakımı ve değiştirilmesi için uygun olan geniş bir bakım kapısı vardır.Kapının üzerine bir güvenlik kilitleme anahtarı monte edilmiştir.Kumlama cihazı ancak kapı kapatıldıktan sonra başlatılabilir.


D. Temizleme odasındaki aşınmaya dayanıklı koruyucu plaka, cıvatanın başını hasardan korumak için aşınmaya dayanıklı kapak döküm somunlarıyla cıvatalanmıştır ve sökülmesi ve değiştirilmesi kolaydır.


E. Temizleme odasının giriş ve çıkışı, daha iyi bir sızdırmazlık etkisi sağlamak için sızdırmaz bölmelerle donatılmıştır.


(2) Güvenliği ayarlayın, kullanın ve koruyun


A. Kumlama iç koruma plakaları ve dökme somunlar hassas parçalardır.Çalışmadan önce aşınmalarını kontrol edin ve hazne duvarına zarar vermemek için bunları zamanında değiştirin.Koruma plakalarını takarken, bağlantı noktasında boşluk bırakmamaya dikkat edin.


B. İç mekan contasını temizlemek için kullanılan kauçuk koruma plakası hassas bir parçadır.Hasarlıysa, mermilerin ve tozun dökülmesini önlemek için zamanında değiştirilmeli ve onarılmalıdır.


C.Çalışma sırasında herhangi bir parçadaki kapının açılmasına kesinlikle izin verilmez ve iç contayı temizlemek için kullanılan kauçuk koruyucunun açılmasına veya çıkarılmasına izin verilmez.


D. Çeşitli parçaların bakımı ve ayarlanması için temizlik odasına girmeniz gerektiğinde, güç kaynağını kesmeli ve uyarı için listelemelisiniz.


2. Taşıma silindiri


Taşıma silindiri tablası, besleme mekanizması, besleme silindiri tablası, boşaltma silindir tablası, boşaltma mekanizması, boşaltma limit cihazı vb. ayrılmıştır. Silindir tablası konik silindiri benimser ve temizlenmiş borunun döndürülebilmesi için belirli bir açıyla eğik olarak yerleştirilir. ileri (frekans kontrolü kullanılabilir).


(1) Yapı


A. Besleme mekanizması esas olarak besleme için kullanılır.Bir besleme çerçevesi, bir döner çerçeve, bir kılavuz tekerlek, bir rot, çerçevenin ön ve arka hareketi için bir silindir ve bir döner silindirden oluşur.İş parçasını döner çerçeveye manuel olarak koyun, çerçeveyi yükleme istasyonuna ileri itmek için silindir ileri ve geri hareket eder ve döner silindir hareket eder, iş parçasını besleme silindirinin konik silindirine saptırmak için döner çerçeveyi çeker ve iş parçası ileri döner Yükleme istasyonundan tamamen çekildikten sonra çerçeve silindiri ileri geri hareket ettirir, çerçeve orijinal konumuna döner ve silindir hareket eder, flip çerçeve ayağa kalkar ve yukarıdaki işlemler tekrarlanır.


B. İçeri ve dışarı silindir tablası esas olarak iş parçasını taşımak içindir.Braketler, tahrik mekanizmaları, makaralar ve diğer mekanizmalardan oluşur ve temizliğin sürekliliğini sağlamak için taşıma hızı ihtiyaca göre ayarlanabilir.


C. Boşaltma mekanizması esas olarak boşaltma için kullanılır.Boşaltma çerçevesi, döndürme çerçevesi, döndürme silindiri vb.Temizledikten sonra, enayi çubuk ileri doğru hareket eder ve boşaltma sınırlayıcısına çarpar ve boşaltma devir silindiri hareketi, iş parçasını boşaltma silindiri koni silindirinden çıkarmak için devir çerçevesini çalıştırır.


(2) Ayarlama ve kullanım


A. Silindir tablasının arızalarının çoğu aşırı yükten kaynaklanır.Yük sıkı bir şekilde kontrol edilmelidir ve çelik ve iş parçalarının silindir tablasına istiflenmesi kesinlikle yasaktır.


B. Kayma fenomeni, genellikle mekanik çarpışmanın neden olduğu iş parçasını taşırken meydana gelir.Bölme duvarı vb. ile çarpışıp çarpışmadığını kontrol edin ve zamanında sorun giderin.


3. Kaldırma


(1) Yapı


Bu makine İsviçre GF teknolojisi ile üretilmiştir.


A. Kaldırma kapağı şekle bükülmüş.


B. Vincin aynı çapındaki üst ve alt kayış kasnakları, sürtünmeyi artırmak, kaymayı önlemek ve kayışın ömrünü uzatmak için nervürler, tekerlek plakaları ve göbeklerle çokgen bir yapıya kaynaklanmıştır.


C. Hazneyi ve bindirme kayışını onarmak ve değiştirmek için vincin orta kabuğundaki kapağı açın.


D. Alt merminin tıkanmasını ortadan kaldırmak için asansörün alt kabuğundaki kapağı açın.


E. Kaldırma kayışının sıkılığını korumak için çekme plakasını yukarı ve aşağı hareket ettirmek için vincin üst kabuğunun her iki yanındaki cıvataları ayarlayın.


F. Üst ve alt kasnaklar, iyi sızdırmazlık performansı ile titreşim ve darbeye maruz kaldığında otomatik olarak ayarlanabilen kare yuvalı dış küresel bilyalı rulmanlar kullanır.


(2) Ayarlama ve kullanım


A. Vincin çalışması sırasında kayış kayması meydana geldiğinde, gerdirme cihazı ayarlanabilir veya vinç aşırı yük açısından kontrol edilebilir.


B. Kayışın sıkılığını korumak için çekme plakasını yukarı ve aşağı hareket ettirmek için üst kabuğun her iki yanındaki cıvataları ayarlayın.


C. Vinç tahrik zincirinin sıkılığı ve sarkması, zincir dişlisinin merkez mesafesinin %2-4'ü kadar olmalıdır.


4. Ayırıcı


(1) Yapısal ilke


Bu ayırıcı İsviçre GF teknolojisi ile yapılmıştır.Esas olarak iletim mekanizması, vidalı konveyör ayırma cihazı vb.'den oluşur. İki aşamalı bir ayırma işlevine sahiptir (mermiler ve paslı kum tozu karışımı).Pelet tozu karışımı, pelet tozu karışımını eşit olarak dağıtmak için elevatör tarafından ayırıcının üst kısmına gönderilir ve dikiş boyunca bir perde oluşturulur, böylece hava akışı perdenin içinden akış yönüne dik yönde geçer. pelet tozunu yıkamak için perde.Mermi ve atık malzeme karışımı, özgül ağırlıklarına göre farklı kanallara düşer ve saf ve kaliteli mermiler, kumlama makinesi tarafından kullanılmak üzere hazneye girer.Ayrılmamış karışım vinç içine akar ve yeniden ayrılır;ince toz, toz giderme sistemine emilir ve arıtılmış gaz atmosfere boşaltılır ve partikül tozu yakalanır ve toplanır.


(2) Ayarlama ve kullanım


a.Perdenin tek tip kumaşını kontrol etmek ve en iyi ayırma etkisini elde etmek için her bir ayar plakasının boşluğunu uygun şekilde ayarlayın.


B.Ayırıcının hava çıkışı ile toz toplayıcının borusunun birleşim yerinde, atık kovasına faydalı mermilerin düşmemesi için uygun konuma ayarlanması gereken hava hacmi ayar plakası bulunmaktadır.


C.Nitelikli mermiler, ayırıcı elekten geçerek hazneye girerek, daha büyük malzeme parçalarının girişini etkin bir şekilde engeller ve bilyeli patlatma cihazının güvenli çalışmasını sağlar.


5. Hap dağıtım mekanizması


Hap dağıtım boru hattı, bir pnömatik kapı tarafından kontrol edilir.Akışı kontrol edilebilir.


6. Vidalı konveyör


(1) Yapı


A. Hangzhou Redüktör Fabrikasının sonsuz dişli redüktörünü kullanın.


B. Vidalı konveyör üzerinde bakım için kapak plakası bulunmaktadır.


C. Titreşim ve darbeye maruz kaldığında otomatik olarak ayarlanabilen ve iyi bir sızdırmazlık performansına sahip olan kare yuvalı dış küresel bilyalı rulman benimsenmiştir.


(2) Ayarlama ve kullanım


A. Vidalı konveyör oluğundaki aşırı mermiler, başlangıç ​​torkunu artıracaktır ve ekipman arızası zamanla ortadan kaldırılmalıdır.


B. Vida mili, kurulumdan sonra esnek bir şekilde dönmelidir ve vida taşıma oluğu ile sıkışma olmamalıdır.


7. Kumlama cihazı


Amerikan PANGBORN teknolojisini tanıtan, firmamız tarafından üretilen QH400 tek diskli kavisli bıçaklı bilyeli kumlama makinesi, ana şaft konsolu gövde üzerinde desteklenir, düşük titreşim ve iyi dengeye sahiptir.Bugün Çin'deki en gelişmiş yüksek seviyeli kumlama makinesidir.Düz bıçaklarla karşılaştırıldığında, aşağıdaki avantajlara sahiptir:


(1) Mermi mermi hızı %30 arttırılabilir;
(2) Temizleme verimliliğini %40 artırın;
(3) Gürültü azaltma 8-10dB;
(4) Aşınma parçalarının uzun hizmet ömrü;
(5) Bıçağı değiştirmek basit ve kullanışlıdır.

 

Şirketimiz

 

Qingdao KNNJOO makine A.Ş., Qingdao döküm makinesi CO., LTD tarafından kurulan ortak girişimin yan kuruluşudur.ve tayvan APC şirketi, şirket ağırlıklı olarak gelişmiş kumlama makinesi, kumlama ekipmanı ve döküm makinesi üretmektedir.Şirket, yüzden fazla çeşit kumlama makinesi ve bilyeli dövme makinesi, bu alanda yerel bir boşluğu dolduran 20'den fazla ürün, Thyssen Krupp, SIEMENS, FAW-Volkswagen gibi birçok tanınmış işletmeye uygulanan ürünler tanıtmak ve geliştirmek , Cummins motor, Dongfeng Otomobil, Weichai Güç, Jinan ağır hizmet kamyonu, Çin yüksek hızlı tren, Bombardier, Chery Otomobil, Mercedes-Zenz, Hitachi nükleer sanayi, Fuji Ağır Sanayi, Tangshan dişli, AISIN, ALSTOM, Doosan, Caterpillar vb. Ve ürünler İspanya, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Japonya, Singapur, Avustralya, Rusya vb. gibi dünya çapında 49 ülkeye ihraç edilmektedir. Şirket, dünyada yüksek bir itibar ve itibara sahiptir.

İletişim bilgileri
Qingdao Knnjoo Machine Inc

İlgili kişi: Amber

Tel: 0086 13656393699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)