Ana sayfa ÜrünlerMakaralı konveyör kumlama makinesi

Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik

Sertifika
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Çin Qingdao Knnjoo Machine Inc Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik

Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik
Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik

Büyük resim :  Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Qingdao, ÇİN
Marka adı: KNNJOO
Sertifika: CE/ISO9001
Model numarası: Özelleştirilmiş
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: çıplak, streç film ile sarma
Teslim süresi: 45 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 30 set

Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik

Açıklama
redüktör: Tai Akciğer Grubu Redüktör Patlama çarkı: Doğrudan Bağlantılı Patlatma Tekerleği
toz toplayıcı: Donaldson filtre toz toplayıcı Oda koruma kurulu: İsveç HADOX ithal etti
Vurgulamak:

10dB Çelik Plaka Kumlama Makinesi

,

Açılı Çelik Plaka Kumlama Makinesi

,

10dB otomatik patlatma makinesi

Çelik Yapı Temizliği İçin Makaralı Konveyör Tipi Kumlama Makinesi Doğrudan Bağlantılı Patlatma Tekerleği

 

Q6915 çelik levha merdane tablası geçiş tipi kumlama makinesi, çelik yüzeye kumlama ve pas alma işlemi yapmak ve koruyucu bir astar uygulamaktır, böylece çeliğin kumlama ve pas alma ile ön işlemden geçirilmesinden sonra, ürünün ve metalin korozyon direnci bileşenler iyileştirilebilir ve çelik plakanın yorulma direnci servis ömrünü uzatır.Aynı zamanda, CNC kesme makinesinin kesimine ve hassas kesimine elverişli olan çelik yüzey işleminin durumunu optimize edebilir.Çelik levhaların, profillerin ve yapısal parçaların yüzey pası, kaynak cürufu ve gerilmesi, boyanması vb. İçin uygundur.Açı çeliği, kanal çeliği, I-kiriş vb. Gibi yaygın çelikler, kumlama makinesi aracılığıyla çelik levha ile işlenebilir.

Avantajı  
1. Geniş uygulama, kurulumu ve kullanımı kolaydır.  
2. özelleştirilmiş. İhtiyaçlarınızı karşılayın.  
3. İyi stabilite Düşük başarısızlık oranı (teknik olgunluk, teknik yağış, vasıflı çalışanlar)  
4. mükemmel görünüm (olgun zanaat)  
5. Büyük fabrikalar. Hızlı teslimat.  
6. Sıkı kalite kontrol departmanı.  
7. Rekabetçi fiyat ile fabrika doğrudan satış.  
8. 10 yılı aşkın üretim tecrübesi.  
9. Size hizmet edecek profesyonel tasarım ekibi.  
10.Ana elektrik kontrol sistemi uluslararası markayı benimser.  
11. CE sertifikası size kalitemizi garanti eder.

Bu makinenin ana işlevsel bileşenleri, temizleme odası, taşıma makaralı tablası, kumlama cihazı, püskürtme sirkülasyon sistemi (vinç, ayırıcı, vidalı konveyör ve püskürtme boru hattı dahil), toz giderme, elektrik kontrolü ve diğer bileşenlerdir (genel resme bakın).

1. Temizlik odası

(1) Yapı Temizleme odası, büyük kapasiteli plaka tipi kutu şeklinde bir kaynak yapısıdır.Odanın iç duvarı aşınmaya dayanıklı bir koruyucu plaka ile kaplanmıştır.Temizleme işlemi kapalı bir odada yapılır.

A. Aşınmaya dayanıklı koruyucu plaka, hazne duvarını aşınmaya karşı korur ve haznenin hizmet ömrünü uzatır.

B. İş parçasının yüzeyine etkili bir şekilde vurmaya devam etmek için mermi geri sekme işlevini tam olarak kullanın; bu, temizleme kalitesini ve verimliliğini artırmak için faydalıdır.

C. Temizlik odasında, iç mekan aşınan parçalarının bakımı ve değişimi için uygun geniş bir bakım kapısı vardır.Kapının üzerine bir güvenlik kilidi anahtarı takılmıştır.Kumlama cihazı ancak kapı kapatıldıktan sonra çalıştırılabilir.

D. Temizleme odasındaki aşınmaya dayanıklı koruyucu plaka, cıvatanın başını hasardan korumak ve sökülmesi ve değiştirilmesi kolay olması için aşınmaya dayanıklı döküm somunlarıyla cıvatalanmıştır.

E. Temizleme odasının girişi ve çıkışı, daha iyi bir sızdırmazlık etkisi sağlamak için sızdırmaz bölmelerle donatılmıştır.

(2) Güvenliği ayarlayın, kullanın ve koruyun

A. İç mekan koruma plakaları ve dökme somunlar kumlu patlatma hassas parçalardır.Çalıştırmadan önce aşınmalarını kontrol edin ve hazne duvarının hasar görmesini önlemek için zamanında değiştirin.Koruyucu plakaları takarken, bağlantıda boşluk bırakmamaya dikkat edin.

B. İç mekan contasını temizlemek için kullanılan kauçuk koruyucu plaka, savunmasız bir parçadır.Hasar varsa, mermilerin ve tozun dökülmesini önlemek için zamanında değiştirilmeli ve onarılmalıdır.

c.Çalışma sırasında, herhangi bir parçadaki kapının açılmasına asla izin verilmez ve iç mekan contasını temizlemek için kullanılan kauçuk koruyucunun açılmasına veya çıkarılmasına izin verilmez.

d.Çeşitli parçaların bakımı ve ayarı için temizlik odasına girmeniz gerektiğinde, güç kaynağını kesmeli ve uyarı için listelemelisiniz.

2. Taşıma silindiri

Taşıma makarası tablası, besleme mekanizmasına, besleme silindiri tablasına, boşaltma silindiri tablasına, boşaltma mekanizmasına, boşaltma sınırlama cihazına, vb. Ayrılmıştır. Silindir tablası, konik merdane kullanır ve temizlenen borunun döndürülebilmesi için belirli bir açıyla eğik olarak yerleştirilir ileri (frekans kontrolü kullanılabilir).

(1) Yapı

A. Besleme mekanizması esas olarak yemleme için kullanılır.Bir besleme çerçevesi, bir döner çerçeve, bir kılavuz tekerlek, bir bağlantı çubuğu, çerçevenin ön ve arka hareketi için bir silindir ve bir döndürme silindirinden oluşur.İş parçasını dönen çerçeveye manuel olarak yerleştirin, silindir çerçeveyi yükleme istasyonuna ileri itmek için ileri ve geri hareket eder ve dönen silindir, iş parçasını besleme silindirinin konik silindirine saptırmak için dönen çerçeveyi çeker ve iş parçası ileri doğru döner.Yükleme istasyonundan tamamen çekildikten sonra, çerçeve silindiri ileri geri hareket ettirir, çerçeve orijinal konumuna döner ve silindir hareket eder, flip çerçeve ayağa kalkar ve yukarıdaki işlemler tekrarlanır.

B. İçeri ve dışarı silindir tablası esas olarak iş parçasını taşımak içindir.Braketler, tahrik mekanizmaları, makaralar ve diğer mekanizmalardan oluşur ve taşıma hızı, temizliğin sürekliliğini sağlamak için ihtiyaca göre ayarlanabilir.

C. Boşaltma mekanizması esas olarak boşaltma için kullanılır.Boşaltma çerçevesi, döner çerçeve, döndürme silindiri ve benzerlerinden oluşur.Temizlemeden sonra, emici çubuk ileri doğru hareket eder ve tahliye sınırlayıcısına çarpar ve boşaltma devir silindiri hareketi, iş parçasını boşaltma silindiri koni silindirinden çıkarmak için devir çerçevesini çalıştırır.

(2) Ayarlama ve kullanım

A. Makaralı tabladaki arızaların çoğu aşırı yükten kaynaklanır.Yük sıkı bir şekilde kontrol edilmelidir ve çelik ve iş parçalarının makaralı tablaya istiflenmesi kesinlikle yasaktır.

B. Kayma olgusu, genellikle mekanik çarpışmanın neden olduğu iş parçasını taşırken meydana gelir.Odanın duvarına vb. Çarpıp çarpmadığını kontrol edin ve zamanında sorun giderin.

3. Kaldırma

(1) Yapı

Bu makine İsviçre GF teknolojisi ile üretilmiştir.

A. Vinç kapağı bükülmüş.

B. Vinçle aynı çaptaki üst ve alt kayış kasnakları, sürtünmeyi arttırmak, kaymayı önlemek ve kayışın ömrünü uzatmak için poligonal bir yapı oluşturmak için nervürleri, tekerlek plakasını ve göbeği kullanır.

C. Hazneyi ve üst üste binme kayışını onarmak ve değiştirmek için vincin orta kabuğundaki kapağı açın.

D. Alt merminin tıkanmasını önlemek için yükselticinin alt kabuğundaki kapağı açın.

E. Kaldırma kayışının sıkılığını korumak için çekme plakasını yukarı ve aşağı hareket ettirmek için, vincin üst kabuğunun her iki tarafındaki cıvataları ayarlayın.

F. Üst ve alt kasnaklar, iyi sızdırmazlık performansı ile titreşim ve darbeye maruz kaldığında otomatik olarak ayarlanabilen kare yuvalı dış küresel bilyalı rulmanları kullanır.

(2) Ayarlama ve kullanım

A. Vincin çalışması sırasında kayış kayarsa, germe cihazını ayarlayın veya vincin aşırı yüklenip yüklenmediğini kontrol edin.

B. Kayışın gerginliğini korumak için çekme plakasını yukarı ve aşağı hareket ettirmek için üst kabuğun her iki tarafındaki cıvataları ayarlayın.

C. Vinç tahrik zincirinin gerginliği ve sarkması, zincir dişlisinin merkez mesafesinin% 2-4'ü kadar olmalıdır.

4. Ayırıcı

(1) Yapısal ilke

Bu ayırıcı, İsviçre GF teknolojisi ile yapılmıştır.Esas olarak aktarım mekanizması, vidalı konveyör ayırma cihazı, vs.'den oluşur. İki aşamalı bir ayırma işlevi vardır (mermiler ve pas kum tozu karışımı).Pelet tozu karışımı, pelet tozu karışımının eşit olarak dağıtılması için elevatör tarafından seperatörün üst kısmına gönderilir ve dikiş boyunca hava akışı perdeden akış yönüne dik yönde geçecek şekilde perde oluşturulur. pelet tozunu yıkamak için perde.Mermi ve atık malzeme karışımı, özgül ağırlıklarına göre farklı kanallara düşer ve saf ve nitelikli mermiler, kumlama makinesi tarafından kullanılmak üzere hazneye girer.Ayrılmamış karışım, vince akar ve yeniden ayrılır;ince toz, toz giderme sistemine emilir ve arıtılmış hava atmosfere boşaltılır ve partikül toz tutulur ve toplanır.

(2) Ayarlama ve kullanım

a.Perdenin üniform kumaşını kontrol etmek ve en iyi ayırma etkisini elde etmek için her bir ayar plakasının boşluğunu uygun şekilde ayarlayın.

b.Seperatörün hava çıkışı ile toz toplayıcı borusunun birleşim yerinde, faydalı mermilerin atık kovasına düşmemesini sağlamak için uygun bir konuma ayarlanması gereken bir hava hacmi ayar plakası bulunmaktadır.

c.Nitelikli mermiler hazneye ayırıcı elek yoluyla girerek daha büyük malzemelerin girişini etkin bir şekilde bloke eder ve kumlama cihazının güvenli çalışmasını sağlar.

5. Hap verme mekanizması

Hap dağıtım boru hattı pnömatik bir kapı tarafından kontrol edilir.Akışı kontrol edilebilir.

6. Vidalı konveyör

(1) Yapı

A. Hangzhou Redüktör Fabrikasının sonsuz dişli redüktörünü kullanın.

B. Vidalı konveyörde bakım için bir kapak plakası bulunmaktadır.

C. Titreşim ve darbeye maruz kaldığında otomatik olarak ayarlanabilen ve iyi sızdırmazlık performansına sahip olan kare oturaklı dış küresel bilyalı rulman benimsenmiştir.

(2) Ayarlama ve kullanım

A. Vidalı konveyör oluğundaki aşırı mermi başlangıç ​​torkunu artıracak ve ekipman arızası zamanla ortadan kaldırılmalıdır.

B. Vida mili, kurulumdan sonra esnek bir şekilde dönmeli ve vidalı taşıma oluğunda herhangi bir sıkışma olmamalıdır.

7. Kumlama cihazı

Amerikan PANGBORN teknolojisini tanıtan, firmamız tarafından üretilen QH400 tek diskli kavisli bıçak bilyeli kumlama makinesi, gövde üzerinde destekli ana şaft dirseği düşük titreşim ve iyi dengeye sahiptir.Bugün Çin'deki en gelişmiş yüksek seviyeli kumlama makinesidir.Düz bıçaklara kıyasla aşağıdaki avantajlara sahiptir:

(1) Mermi fırlatma hızı% 30 artırılabilir;

(2) Temizleme verimliliğini% 40 artırın;

(3) Gürültü azaltma 8-10dB;

(4) Aşınan parçaların uzun hizmet ömrü;

(5) Bıçağı değiştirmek basit ve kullanışlıdır.

Ayarlama ve kullanım

A. Mermi kayışının ayarlanması (ekteki resme bakın): İlk önce iş parçasını mermi kayışı alanına yerleştirin ve mermi kapısını kapatın, makaralı konveyörü durdurun, sadece patlatma cihazını açın, küçük miktarda mermiyi elle yerleştirin. püskürtme borusunu akıtın ve püskürtme cihazını bekleyin Dönüşü durdurduktan sonra, fırlatılacak iş parçasının konumunun uygun olup olmadığını kontrol edin ve ideal değilse üst ve alt yön değiştirme manşonlarını gerekli olup olmadığını belirlemek için test edin.

B. Pervanenin eşit olmayan aşınması, yüksek hızda dönen kumlama makinesinin ciddi şekilde titreşmesine neden olacaktır, bu nedenle her vardiyadan önce bıçakların aşınmasını kontrol edin.Bıçak derin oyuklu veya yarı aşınmış görünüyorsa, bıçağı değiştirin.Tüm bıçaklar çiftler halinde ve simetrik olarak değiştirilmelidir.İki bıçak arasındaki ağırlık farkı 5 g'dan fazla değildir ve eşit olmayan tork 1250 g · mm'den azdır.Bıçağı değiştirin.

C. Yönlü manşonun içinde derin bir oluk olduğunda, yönlü manşonun penceresi yaklaşık 10 mm aşınır ve sonra değiştirilir (şekle bakın).

D. 3 mm'den fazla aşınırsa, hap çarkının çalışma yüzeyini değiştirin.

E. Kumlama makinesinin kapağının koruyucu plakası ciddi şekilde aşınmışsa, kapağın kırılmasını önlemek için zamanında değiştirilmelidir.

F. Ampermetrenin okumasını kontrol edin, uygun mermi akışını göstermelidir.

G. Kumlama cihazı dönmeyi tamamen durdurmadığında veya güç kaynağını kesmediğinde, kumlama cihazı kapağının açılmasına izin verilmez.

8. Toz giderme sistemi

Bu makine için toz giderme boruları, toz toplayıcılar, fanlar ve hava kanallarının kombinasyonu ile tam bir havalandırma ve toz giderme sistemi oluşturulabilir.

Bölme gövdesinde ve seperatörün hava çıkışında hava hacmi ayar kapıları bulunmakta olup, hava hacmi gerçek duruma göre ayarlanabilmektedir.FSB56 toz toplayıcının çalışma prensibi, ana teknik performans parametreleri, kurulum ve hata giderme ve çalıştırma ve bakım talimatları toz toplayıcı kılavuzunda gösterilmektedir.

Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik 0

Gürültü Azaltma 10dB Çelik Levha Kumlama Makinesi açılı çelik 1

İletişim bilgileri
Qingdao Knnjoo Machine Inc

İlgili kişi: Amber

Tel: 0086 13656393699

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)